Connect with us

Lajme

“Unë s’e ndryshoj dot”/ Beatrix kërkoi të largohet nga shtëpia, si reagoi Donaldi?

Published

on

Beatrix nuk po kalon periudhë të mirë dhe të qetë në “Big Brother” dhe dje kërkoi papritur të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Teksa ishte duke biseduar në oborrin e shtëpisë me Antonelën dhe Donaldin ajo u ka thënë se dëshiron të largohet.

E pyetur se nga erdhi ky mendim ajo u përgjigj se nuk ndihet mirë. Pas këtij vendimi, Donaldi ka kërkuar të mësojë arsyen. Mbrëmë teksa qëndronte e ulur jashtë pranë pishinës, Donaldi ka shkuar që ta qetësojë.

Kur ai e pyet se çfarë ka, këngëtarja shprehet se nuk e di thjesht e “ka humbur”. “Më duket se nuk ndryshoj dot gjë. se të them bëj këtë, jo, bëj atë, jo. Pse nuk mundohesh të lirohesh njëherë”, tha aktori, por duket se Trixa i qëndroi vendimit të saj.

Pjesë nga biseda: Donald: Akoma kështu je? Po çfarë ke, çfarë të mundon? Beatrix: Thjesht e kam humb, asgjë Donald: Hajde ikim e flemë gjumë bashkë Beatrix: Nuk dua të fle

Donald: Hajde të mundohemi të shtrihemi Beatrix: Po ik ti Donald: Jo, si të iku unë të fle e të lë ty këtu. Qetësohu, çdo gjë është ok Beatrix: Mos u ndje keq të lutem

Donaldi: Po se më duket se nuk ndryshoj dot gjë. se të them bëj këtë, jo, bëj atë, jo. Pse nuk mundohesh të lirohesh njëherë. Beatrix: Si? Donaldi: Nuk e di, e gjejmë bashkë

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport