Connect with us

Jete

”Uroj qe Bora te shkrihet”/ Donaldi flet per here te pare per Boren pas daljes nga Big Brother

Published

on

Që pas mbarimit të BBV, Donaldi ka qenë në vëmendje të mediave rozë për shkak të ndarjes nga Beatrix Ramosaj dhe për një rikthim të shumëpërfolur me Bora Zemanin. Aktori ka reaguar sot për herë të parë me anë të një shkrimi në Instagram ku shkruan se çdo gjë e ka treguar brenda shtëpisë, bashkë me të mirat dhe të këqijat.

Donaldi ka ca fjalë për të thënë dhe nuk harron të

“Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj qe bora te shkrihet”, shkruan ai ndër të tjera duke i dhënë fund thashethemeve.

Donaldi ka ca fjalë për të thënë dhe nuk harron të

Reagimi i plotë:

“Une nuk ju njoh shume ju por mund te them me bindje qe ju me keni njohur disi mua. Ne muajt e kaluar perpara syve tuaj kam dare nje piese te vetes time; kam gezuar, kam qare, kam luajtur, kam fituar e diku edhe kam gabuar.

Nuk kam folur qe nga mbarimi i Big Brother, sepse une besoj qe cdo gje qe kisha per te treguar e thashe aty me te mirat e te kegiat e mia dhe jam i lumtur per eksperiencen por i penduar per humbjen time aty; nje humbje qe po mundohem ta rifitoj qe ne momentin qe dola e ketu nuk po flas per cmimin e madh. Big Brother ishte fun dhe une mendoj qe i mora por dhe i dhashe maksimumin tim./abcnews.al

E nderkohe qe kamerat jane fikur, uroj te kuptoni e te respektoni qe tanime kjo eshte jeta ime reale e si te tille dua ta trajtoj. Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj qe bora te shkrihet.

Deri atehere do bej me te miren qe artin tim ta shpreh ne format qe une di dhe dashamiresine qe kam mar gjithe kesaj kohe te kem mundesi te ju a kthej.”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport