Connect with us

E pergjithshme

2 vajza dhe 2 djem/ Ja kush jane 4 personazhet VIP qe hyjne ne Shtepine e BIG Brother VIP 2

Published

on

Ka nisur këtë mbrëmje Big Brother Vip Albania. Spektakli mjaft i ndjekur nga shqiptarët, starton sonte në këtë Vigjilje të Krishtlindjeve.

Ndërkohë banorët e parë të cilët janë bërë pjesë e shtëpisë për të garuar për çmimin e p madh janë aktorja Olta Gixhari, aktori Amos Zaharia, artisti Kristi Dragoti dhe gazetarja Zhaklina Gjolla..

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport