Connect with us

E pergjithshme

Vellai i Donaldit feston ditelindjen/ Shikoni cfare surprize i ka bere ai nga shtepia e Big Brother

Published

on

Donald Veshaj, konkurrent i këtij edicioni të “Big Brother VIP”, na ka treguar të gjithëve se është tepër i lidhur me familjen e tij.

Sot, Mario, vëllai i tij feston ditëlindjen ndaj aktori i humorit ka menduar t’i bëjë diçka të veçantë.

Ai ka shkruar në një bluzë “Mario edhe 100 vjeç, të dua” dhe më pas e ka veshur.

Së bashku me konkurrentët e tjerë, ata i kanë kënduar Marios këngën e ditëlindjes, surprizë e cila me siguri i ka pëlqyer shumë vëllait të tij.

Më herët, edhe vëllai i tij binjak Romeo, e surprizoi Donaldin brenda në shtëpi.

Ky i fundit është shfaqur me parashutë mbi shtëpi, teksa ka thirrur disa herë emrin e vëllait.

“Demi i vëllait, të do vëllai”, ka thënë Romeo.

Donaldi është shfaqur i prekur nga surpriza dhe është përlotur, ndërsa i kanë qëndruar pranë Semi dhe Kledi.

Kujtojmë që një tjetër surprizë iu bë Donaldit nga Bora Zemani. Ajo hyri në shtëpinë e Big Brother Vip, teksa të dy shkëmbyen edhe një puthje që nxiti zërat për ribashkim mes tyre.

Megjithatë, mbrëmjen e kaluar Donaldi ngriti sërish dyshime për marrëdhënien e tyre pasi deklaroi se deri në momentin që të sqarohej me Borën, ai ndihej single. Madje, për këtë deklaratë pati përplasje edhe me Semin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport