Connect with us

Jete

Vendosi varsen e shtrenjte me koke gjarpri/ Zbulohet cfare fshihet pas varses se Arbana Osmanit

Published

on

Po shkon në transmetin “BBV” dhe është finalja e një prej shouve televiziv me shikueshëwri apsolute.

Gjatë matër muajve, një punë të jashtëzakonshme ka bërë prezantuesja tradicionale e këtij programi, Arbana Osmani.

Arbana edhe sonte po duket shik, por nuk dihet se përse ajo vendosi që si aksesor në qafën e saj ta vë gjarprin, shkruan “Kosovarja”.

Çka po dëshiron të thotë Arbana?

Sipas legjendes ilire, iliret e mbanin gjarprin per shume arsye
Është interesant të përmendet rasti i mbrojtjes nga magjia nëpërmjet kokës se gjarprit. Vajzat e bukura dhe nuset , me qëllim që të mbrohen nga magjia, e mbartin në qafë dhe midis gjinjve kokën e gjarprit.

Duket qe pavarësisht të gjitha përgatitjeve prej shumë ditësh për finalen e madhe, produksioni sërish nuk ka arritur ta superojë çdo detaj.

Prapaskena po gëlon dhe kjo po vërehet edhe në transmetim, shkruan “Kosovarja”.

Nderkohë që spektakli po shkon në eter, Arbana thotë pa e ditur se është live: Hajde Edi a shkojmë, ndërkohë që Fifi ishtë në këmbë.

Siç duket stafi është në ankth dhe emocione!

Ish-konkurrentët e Big Brother VIP janë parë duke u argëtuar në studion e Big Brother VIP.

Lajmi.net ka siguruar pamje nga momenti kur ish-konkurrenti i BBV Kledi Hysa shihet duke iu afruar Palomës, ish-konkurrente gjithashtu.

Ai këto veprim i bëri gjersa po këndonte këngëtari Sinan Hoxha, i cili iu është bërë surprizë Beniadës.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport