Connect with us

Lajme

Me vetulla te holla dhe faqet e kuqe/ Ja si duket Bieta Sulo para se te behej e famshme

Published

on

Bieta Sulo eshte nje nga moderatoret me te dashura te ekranit shqipar. Moderatorja e njohur e emisionit ‘Ftese ne 5’ ruan nje marredhenie te afert me publikun qe e ndjeke ne rrjetet sociale pasi ndan me ta shpesh momente nga jeta personale perpos angazhimeve e karrieres.

Pak kohe me pare, Bieta ka postuar nje foto te vjeter para se te behej e famshme duke u kthyer pas ne kohe. Ajo shfaqet duke pozuar ne shatervanin qe ka ekzistuar dikur ne qendren e Tiranes. Bieta ne foton e publikuar shihet shume e vogel ne moshe por me te njejten embelsi qe ka edhe sot.

Bashkengjitur fotos ku shihet e veshur me floke te kapur me baluke dhe e veshur me xhins, ajo shkruan: “Ti e veshur yll po une thuaj?”.

Bieta mbetet nje prej moderatoreve me simpatike dhe me te pelqyera te ekranit pavaresisht viteve. Ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar ne rrjetet e sociale ajo shfaqet mjaft simpatike dhe e kuruar deri ne detaje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport