Connect with us

Jete

Vetulla te trasha si vajzat VIP/ Ky eshte sekreti per vetulla te dendura dhe perfekte si vajzat e ekranit

Published

on

Sekreti qe qendron pas yjeve te showbiz-it boteror ne ceshtje e look-ut apo grimit eshte dicka per te cilen jane kurioze shumica e femrave shqiptare.

Ne kete artikull do te lexoni nje zbulim qe me te vertete do te mbeteni te befasuara.

Eshte nje truk i ri qe e zbatojne shume femra te tjera te famshme ku me te cilin do te keni vetulla ne forem perfekte. Sekreti per vetulla te trasha eshte pikerisht sapuni.

Kjo teknike e perdorur nga grimieret hollivudian po bene revolucion. Me kete teknike vajzat duken super yll dhe eshte shume pak e kushtueshme.
E vetmja gje qe duhet te beni eshte te lyeni nje furce tek sapuni i thate dhe t’i bini siper atyre.

Sapuni do t’i beje ato te duken edhe me te fiksuar ne te njejten kohe pervecse qe do te duken me te dendura. Ky truk i fundit me siguri do t’ju pelqeje edhe juve pas trajtimeve me te fundit ne ceshtjen e kozmetikes.

Nje zgjidhje ideale, shume e thjeshte dhe me pak para!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport