Connect with us

Jete

Vishet me kostume te shtrenjte/ Shikoni sa shume ka kushtuar kostumi i Arbana Osmanit ne Big Brother

Published

on

Ne rrjetet sociale moderatorja Arbana Osmani ka treguar se veshjet per netet e “Big Brother”, i ka perzgjedhur para se te fillonte spektakli..

Ne cdo dalje te saj Arbana vishet me brande luksoze. Ajo i ka besuar dizejnatores kosovare Lia Stublla dhe eshte shfaqur e veshur me Versace. Veshja e moderatores ka kushtuar afersisht 2486 dollare.

Kemisha 1148$, pantallonat 595$ dhe kepucet 743$.

Pak kohe me pare ne nje bisede ne ‘Instastory’ qe ka bere me ndjekesit Arbana tregoi se i pelqen shume te harxhoje para.

“Nuk lodhet kurre se shpenzuari para’ do te thoshte Edi, por ne fakt me pelqen shume te udhetoj dhe nuk lodhem kurre nga kjo gje, qe do te thote shpenzim parash”, ka shkruajtur ajo.

Kujtojme se ne cdo dalje moderatorja shfaqet gjithmone e kuruar deri ne detaje. Arbana eshte nje model per shume vajza dhe nje nder moderatoret me te pelqyera nga publiku.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport