Connect with us

Jete

Votoni: Kush është finalistja e dytë, Beniada apo Monika?

Published

on

Jemi shumë afër finales së “Big Brother VIP” dhe tashmë nga puntata në puntatë po zbulohen dhe finalistët. Finalisti i parë u zgjodh Iliri ndërsa prej disa ditësh publiku ka patur mundësinë të zgjedh dhe finalisten e dytë, që do të jetë Beniada ose Monika.

Ju cila mendoni se do preki finalen e shumëpritur? Votoni më poshtë:

Marrëdhënia e Beniadës dhe Donaldit po bëhet akoma më miqësore. Në një bisedë të bërë, Beniada tregoi se si përfundoi historia e saj me ish-partnerin.

Donaldi vazhdimisht donte të mësonte më shumë rreth kësaj historie duke dhënë edhe komentin e tij në disa raste.

Beniada tregoi fillimin e njohjes, si vijoi dhe deri në përfundimin e saj. Mbarimi i kësaj historie dhe kthimi në shtëpi i kishte kushtuar shumë shtrenjtë modeles.

Beniada: Vetëm me psikopatët gjithmonë.

Donald: Si përfundoi historia?

Beniada: Përfundoi duke marrë biletën për shtëpi dhe e lej aty.

Donald: Si biletat, pse me çfarë vajte? Me avion?

Beniada: Po me avion.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport