Connect with us

Jete

Xhemi Shehu dhe Soni Malaj bejne ”XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Published

on

Xhemi Shehu dhe Soni Malaj jane dy figura te njohura dhe te dashura te ekranit shqiptar. Soni na befason gjithmone e me shume me projektet e saj muzikore ndersa Xhemi ka vendosur qe te te qendroje larg ekranit per disa kohe.

Moderatorja e njohur Xhemi ne nje nga daljet e programit te humorit “Portokalli’ eshte shfaqur e veshur me nje kostum ngjyre jeshil. Krah fotove te publikuara Xhemi shkruan: ‘Me ore te mira’.

Po ashtu edhe kengetarja Soni Malaj ka zgjedhur te njejtin kostum.
Sic duket vajzat e ekranit kane preferuar jo vetem te njejtin model por edhe te njejten ngjyre.

Kjo nuk eshte hera e pare qe personazhet e njohur te showbiz-it te shfaqen me te njejtat zgjedhje.

Xhemi dhe Soni perpiqen qe ne cdo dalje televizive apo foto te publikuar te shfaqen te kuruara deri ne detaje. Eshte e veshtire qe te ndajme se cila nga vajzat duket me bukur. Po ju si mendoni kush ngjan me mire me kete kostum,Xhemi apo Soni?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport