Connect with us

Jete

Xhemi Shehu ndryshon pamjen ne menyre drastike/ Shikoni si duket ajo me modelin e ri te flokeve

Published

on

Jemi mësuar që prej vitesh ta shohim Xhemi Shehun bjonde dhe kështu vazhdon të jetë…përveçse një ndryshimi të vogël që ka bërë sot në pamje.

Moderatorja i ka lyer bishtat e flokëve ngjyrë portokalli duke guxuar kështu me një stil më ekstravagant.

“Unë, ti dhe një listë me këngët e viteve ’90”, shkruan Xhemi krah fotos teksa ka kombinuar edhe veshjen me këtë stil.

Moderatorja shfaqet me bluzë të stampuar, pantallona lëkure dhe kambale.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport