Connect with us

Jete

Xhensila dhe Alketa bejne ”XING” me canten 4500$/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Published

on

Cante eshte akesori i vetem qe te gjitha vajzat e kane pjese te garderobes se tyre. Ky aksesor gjendet ne modele nga me te ndryshmet nga ato me luksozet e deri tek ato me te thjeshtat.

Xhensila Myrtezaj dhe Alketa Vejsiu jane gjithmone paralel me trendet e fundit te modes. Dy bukuroshet shqiptare njihen per shpenzimet e shumta qe bejne dhe per jeten luksoze.

Xhensila dhe Alketa jane shfaqur me te njejten cante e cila eshte shume e pershtatshme dhe e bukur. Ajo eshte mjaft verore, me ngjyra shume te bukura dhe ne mes te saj lexon ‘Christian Dior’ ku nenkuptojme se eshte e markes se njohur nderkombetare ‘Dior’.

Cmimi i saj eshte marramendes dhe kushton plot 4500$ . Te dyja bukuroshet e kane kombinuar ne menyre perfekte. Alketa e ka kombinuar me nje pale pantallona te bardha e kemishe te bardhe ndersa Xhensila me nje pal rroba banjo te zeza.

Kujtojme se te dyja vajzat pervec angazhimeve ne televizion kane edhe bizneset e tyre personale ku Alketa ka kopmpani eventesh, fustane nuserie dhe mbremjesh ndersa Xhenila produkte bukurie.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport