Connect with us

Jete

Xhensila Myrtezaj dhe Elhaida Dani bejne ”Xing” me te njejten veshje/ Kujt i shkon me shume?

Published

on

Elhaida Dani dhe Xhensila jane shfaqur me te njejten veshje. Kjo nuk eshte hera e pare qe artistet ne fusha te ndryshme te bejne xing me njeri- tjetrin.

Kete here ky ‘xing’ eshte komentuar gjeresisht pasi te dyja vajzat kane guxuar me veshjen e tyre.
Ato jane shfaqur me dekoltene e hapur dhe me nje veshje me plot gure. Elhaida dhe Xhensila kane performuar me kete veshje ne klipet e tyre perkatese.

Xhensila per bashkepunimin e radhes ndersa Elhaida per nje nga kenget e albumit.

E vetmja dallim eshte ngjyra, pasi njera e ka zgjedhur ne ngjyre te zeze ndersa tjetra ne roze.
Te dyja kengetaret e njohura duken shume bukur keshtu.

Ne nuk dime te themi se cila eshte frymezuar nga tjetra pasi veshjet u publikuar me pak diference nga njera tjetra.

Nuk na mbetet gje tjeter vecse ti urojme vajzave suksese ne karrieren e tyre dhe se duken te kuruara deri ne detaje me kete veshje qe kane zgjedhur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport