Connect with us

Lajme

Xhensila Myrtezaj dhe Rita Ora bejne ”XING” me veshjen e shtrenjte/ Kujt i shkon me shume?

Published

on

‘Perplasja’ e veshjeve mes emrave te njohur tashme eshte bere e shpeshte. Asnjehere nuk kane munguar krahasimet edhe pse secila ka zgjedhur t’a kombinoje ne menyren e vet..

Kete here ishin dy kengetaret shqiptare Xhensila Myrtezaj dhe Rita Ora te cilat kane bere ‘xing’. Ato jane shfaqur me te njejtin kombinim dhe te veshura vetem me xhinks.

Rita Ora beri nje zgjedhje te ‘guximshme’ teksa ecte rrugeve te New York ku kishte veshur cizme xhinks deri tek gjuri,fund, kemishe, dhe pallto xhinks

Artistja me fame boterore ja ka dal me se miri qe t’i kombinoje ne menyren me perfekte sipas eksperteve pasi efekti ishte mbreselenes.

Te njejten veshje ka zgjedhur edhe kengetarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ne nje nga koncertet e saj.

Ajo u shfaq e veshur me fund dhe kemishe xhins te cilat i ka kombinuar me atlete te bardha sportive.

Po ju si mendoni kujt i shkon me shume ky kombinim,Xhensiles apo Rita Ores?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport