Connect with us

Jete

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Published

on

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re ne “Panorama” me Ardian Bujupin e cila ka arritur nje sukses shikueshmerie prej 20milione shikime ne youtube.

Se fundmi Xhensila Myrtezaj ka postuar ne rrjetin social instagram nje foto nga makina , ku duket qarte se eshte pa rrip sigûrimi. Por edhe komenti i Bes Kallakut, bashkeshortit te Xhensiles, pritej.

Ai shkruan : “ Vendos rrypin e sigûrimit oj goc! Se nuk kam per ti pagujt une gjobat e tuja”. Cifti zakonisht i komenton njeri-tjetrit ne shume raste , dhe jane te lumtur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport