Connect with us

Lajme

Bene ‘XING’ me kepucet 1000 dollare/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane veshur kepucet e shtrenjta

Published

on

Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazheve të njohur shqiptarë..

E para që i veshi ishte Jonida Maliqi, ecila zgjodhi të dilte me takat në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Xhensila Myrtezaj i zgjodhi këpucët e YSL për klipin e këngës së saj “Sekreti im” xhiruar në Venecia.

Ndonëse nuk janë krijim i fundit i markës së njohur, edhe sot më shumë se 1 vit pas prezantimit në Javën e Modës në Paris në 2017-ën, këpucët janë ende të preferuara nga shumë vajza të njohura.

“Saint Laurent Ysl Opyum” janë edhe në versione të tjera si për shembull ato që zotëron fashionistja Lori Hoxha me takën ngjyrë blu dhe sipas disa kërkimeve në internet shihet që kapin vlerën e 1000 dollarëve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport