Connect with us

Lajme

‘Xing’ ne takat ngjyre te zeze/Jonida Maliqi dhe Xhensila Myrtezaj vishen njesoj,cila me bukur?

Published

on

Xhensila Myrtezaj dhe Jonida Maliqi kane shume vite qe jane pjese e tregut muzikor. Ato jane shume te dashura per publikun dhe kane shume fansa te cilet i kane mbeshtetur qe ne daljen e tyre te pare.

Xhensila ka shume kenge te cilat jane kthyer menjehere ne hite dhe ne nje kohe shume te shkurter kane thyer rekord klikimesh.

Gjithashtu edhe Jonida ka publikuar kenge te cilat kane rezultuar shume te suksesshme. Se fundmi, Joniden po e shohim edhe nen moderimin e emisionit te saj ‘Jonida’s room’.

Te dyja kengetaret kane treguar se jane te apasionuara pas modes dhe gjithmone vishen me markat me te njohura.

Por Jonida dhe Xhenisla kete here jane shfaqur me te njejtat taka. Takat jane ne ngjyre te zeze dhe te jane te brandit mjaft te njohur Yves Saint Laurant. Keto taka qe kengetaret kane veshur kushtojne 955$.

Te dyja bukuroshet i kane kombinuar me veshje te ndryshme por pavaresisht kesaj ato duken shume elegante dhe shkelqejne!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport