Connect with us

Jete

Zarfi i zi hyn ne shtepine e Big Brother per te denuar banoret/ Ja cfare ka ndodhur qe nxehu vellain e madh

Published

on

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në “Big Brother VIP” sapo ka arritur një zarf i zi, raporton Express.

Gjatë mbrëmjes së djeshme në spektaklin e madh, moderatorja, Arbana Osmani, i njoftoi dy banorët, balerinin Ilir Shaqirin dhe aktorën Monika Lubonja që kanë thyer rregullat e shtëpisë dhe së shpejti pritet dënimi.

E që dënimi për dyshen erdhi sot përmes zarfit të zi, ku edhe u njoftuan që ata do të qëndrojnë pa folur me pjesën tjetër të banorëve për 24 orë.

Kujtojmë, që edhe më herët disa nga banorët kanë thyer po të njëjtin rregull që ndalohet komunikimi i fshehtë në vesh, me mikrofona të ndalur dhe me gjeste./

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport