Connect with us

Jete

Zhaklina cfare nuk tha per statusin e Fifit/ Reagon Fifi dhe nuk ja le gjerat mangut, ja cfare i ka thene

Published

on

Sot po asistojmë në zënkën virtuale midis Zhaklin Lekatarit dhe Filloreta Raçit(Fifi). Gazetarja akuzon këngëtaren se nëpërmjet faqes së saj Instagram po nxit vajzat e reja të ruajnë veten për një burrë,gjest të cilin e cilësoi si të neveritshëm.

Për ju që mund ta keni humbur këtu janë fjalët e Zhaklinës:

Përgjigjja e Fifit nuk ka vonuar duke postuar në Instastory një shprehje që thotë:

“Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti”

Ajo nuk ka shkruar emër por ne e dimë për kë e

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport